Hledejte nemovitosti

Aktuality

1805 2012

Jak se dobrat tržní ceny bytu

Oceňování a určení tržní hodnoty nemovitosti je jedna z nejdůležitějších dovedností investora. Bez ní nemůžeme vědět, zda jsme koupili výhodně či nikoliv. Sleva deset procent ještě v české realitní džungli, kde je většina nabídek nadsazená nad reálnou cenu, nemusí znamenat žádnou výhru.

ZpětÚvodní strana » O nás » Kariéra u Diamond City

Kariéra u Diamond City

VOLNÉ POZICE:

Realitní makléř/ka - oblast Praha, Kladno, Slaný, Beroun, Kralupy nad Vltavou, Mělník, Rakovník a Louny

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
  • telefonický kontakt s klienty
  • náběr nemovitostí
  • prohlídky nemovitostí
  • realizace obchodních případů s klienty
  • poradenská činnost
  • uzavírání smluv

Požadujeme:

  • praxi v oboru (není podmínkou)
  • minimálně SŠ vzdělání
  • alespoň povědomí či znalost realitního trhu a realitního prostředí
  • základní znalost práce na PC a internetu
  • řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou) / vlastní automobil (výhodou)
  • komunikativní osobnost s aktivním přístupem k práci
  • kultivované vystupování a vzhled
  • zodpovědnost, schopnost týmové práce
  • obchodní dovednosti
  • odolnost proti stresu
  • časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • ochotu cestovat

Nabízíme:

  •  luxusní kancelář v centru Kladna
  •  práci na živnostenský list
  •  administrativní, právní a marketingová podpora
  •  vlastní PC, digitální fotoaparát
  •  možnost neomezených příjmů v závislosti na dosažených výsledcích
  •  ZDARMA základní zaškolení do realitní praxe
  •  odborné kurzy a řadu benefitů
  •  pravidelné firemní akce
  •  žádné poplatky za pracovní místo, kancelář, školení, inzerci apod.
  •  skvělé pracovní prostředí a příjemný kolektiv
  •  spoluvytváření firemní strategie
  •  možnost dalšího postupu
  •  pro zkušené makléře, firemní telefon, notebook a služební automobil

Nenabízíme:

  •  směšné a jinde běžné provize 20%, 25%, 30%, atd.

Pokud chcete spolupracovat s profesionály, vyplňte prosím formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.